5. Tomasz Wojtysek - Akt z fioletową sukienką, 2013

    Karol Drzewiecki
    - bez tytułu, 2013,

    Bartosz Czarnecki
    - Możliwości struktury tłumu, 2013,

  sygn. p.d.: TWojtysek 2013, opisany na odwrocie: TOMEK Wojtysek "AKT Z FIOLETOWĄ SUKIENKĄ" olej, płótno, 2013 70x100cm

(ur. 1983 r.) studiowała na Akademii Jana Długosza w Częstochowie w latach 2002-2007. Dyplom z wyróżnieniem uzyskała w pracowni malarstwa prof. W. Lubosa. Stypendystka Prezydenta Miasta Częstochowy (2008, 2011, 2012). Autor wystaw indywidualnych: Artquake, Galeria Broetzinger Art, Pforzheim, Niemcy (2012); Zobaczyć dźwięk, usłyszeć obraz, Galeria Promocji Młodych Antresola, Miejska Galeria Sztuki, Częstochowa (2011); Krzyż jako symbol Miłości, Galeria Coffeeart, Częstochowa (2009); Krzyż jako symbol Miłości, Galeria Pod Nad, Tarnowskie Góry (2008); Malarstwo, Galeria Rue de Foch, Częstochowa (2005).

Nr katalogowy: 5

Tomasz Wojtysek (1983)
Akt z fioletową sukienką, 2013

olej, płótno / 70x100 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

500 zł
120 EUR