47. Aleksander Kobzdej - IMPERIA

    Aleksander Kobzdej
    - MEXICO II/A, 1963

    Jan Lebenstein
    - FIGURA OSIOWA, 1958

Nr katalogowy: 47

Aleksander Kobzdej (1920 - 1972)
IMPERIA, 1960

tech. mieszana, płótno / 60 x 50 cm
sygn. p.d.: Kobzdej/ 1960
opisany na odwrocie: ALEKSANDER KOBZDEJ/ 1960/ „IMPERIA”

Cena wywoławcza:
15 000 zł
3 530 EUR
4 214 USD

Estymacja:
18 000 - 25 000 zł ●
4 236 - 5 883 EUR
5 057 - 7 023 USD

21 000 zł
4 942 EUR
5 899 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 29 MAJA 2018

29 maja 2018 r. godz. 19.00

8 - 29 maja, 2018 r.