1. Wincenty Wodzinowski - Czytający list

    Tadeusz Rybkowski
    - Patrol,

Nr katalogowy: 1

Wincenty Wodzinowski (1866 - 1940)
Czytający list

olej, płótno / 39,6 x 50,7 cm
sygn. p. g.: WWodzinowski

Estymacja:
14 000 - 18 000 zł
3 234 - 4 158 EUR
3 656 - 4 700 USD

13 000 zł*
3 003 EUR
3 395 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 12 MARCA 2019

12 marca 2019 r. godz. 19.00

+48 (22) 628 13 67