88. Jerzy Stajuda - Bez tytułu

    Jarosław Modzelewski
    - Ktoś uwikłany w nierozwiązywalny problem żyje i pracuje, 1994

    Eugeniusz Gerlach
    - Siedząca na dywaniku - akt, 1989,

Proweniencja

Francja, kolekcja prywatna

Nr katalogowy: 88

Jerzy Stajuda (1936 - 1992)
Bez tytułu, 1989

olej, płótno / 100 x 81 cm
Jerzy Stajuda 17.09.89.

Estymacja:
20 000 - 25 000 zł ●
4 619 - 5 774 EUR
5 222 - 6 528 USD

19 000 zł*
4 388 EUR
4 961 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 12 MARCA 2019

12 marca 2019 r. godz. 19.00

+48 (22) 628 13 67