79. Kiejstut Bereźnicki - Twoje dzieci

    Kazimierz Mikulski
    - Nadchodzi zmierzch, 1977

    Franciszek Starowieyski
    - Paskudztwo świata po upadku antyku, 2008

Proweniencja

Sopot, Biuro Wystaw Artystycznych, wystawa
indywidualna, 1971.

Nr katalogowy: 79

Kiejstut Bereźnicki (1935)
Twoje dzieci, 1969

olej, płótno / 100,5 x 130 cm
p.d.: K. BEREŹNICKI, l.d.: Twoje dzieci / 1969 / Bereźnicki
dwie nalepki wystawowe BWA Sopot (jedna z opisem pracy)

Estymacja:
30 000 - 40 000 zł ●
6 929 - 9 238 EUR
7 833 - 10 444 USD

30 000 zł
6 929 EUR
7 833 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 12 MARCA 2019

12 marca 2019 r. godz. 19.00

+48 (22) 628 13 67