35. Zygmunt Menkes - Martwa natura z melonem
Nr katalogowy: 35
Zygmunt Menkes (1896 - 1986)
Martwa natura z melonem
olej, płótno / 81 x 53 cm
sygn. p.d.: Menkes
- Estymacja:
80 000 - 120 000 zł ●
18 476 - 27 714 EUR
20 888 - 31 332 USD
85 000 zł
19 631 EUR
22 194 USD
AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 12 MARCA 2019
12 marca 2019 r. godz. 19.00