53. Jadwiga Maziarska - Pola ryżowe, ok. 1980

    Rajmund Ziemski
    - Pejzaż 35/62, 1962,

    Henryk Stażewski
    - Zestaw dwóch kompozycji abstrakcyjnych, 1956,

Proweniencja

Desa Unicum, aukcja 12.12.2013, poz. 45.
Agra Art, aukcja 20.04.2008, poz. 60.

Poznań, Galeria Piekary, Jadwiga Maziarska. Jak mam panu na to odpoweidzieć ?, 23 listopada – 21 grudnia 2018.

Nr katalogowy: 53

Jadwiga Maziarska (1913 - 2003)
Pola ryżowe, ok. 1980

olej, płótno / 125 x 52,5 cm
sygn. na odwrocie: Jadwiga Maziarska

Estymacja:
55 000 - 75 000 zł ●
12 703 - 17 322 EUR
14 361 - 19 583 USD

50 000 zł*
11 548 EUR
13 055 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 12 MARCA 2019

12 marca 2019 r. godz. 19.00

+48 (22) 628 13 67