52. Jadwiga Maziarska - Relief, lata 60. XX w.

    Tadeusz Brzozowski
    - Homo ludens à la moomba cocktail, 1986,

    Teresa Rudowicz
    - 67/44, 1967,

Proweniencja

Kraków, kolekcja prywatna zakup od artysty

Nr katalogowy: 52

Jadwiga Maziarska (1913 - 2003)
Relief, lata 60. XX w.

wosk barwiony, płyta pilśniowa / 87 x 97 cm
opisany na odwrocie: Jadwiga Maziarska / Kraków Sobieskiego 1, m 5

Estymacja:
80 000 - 100 000 zł ●
18 692 - 23 365 EUR
20 943 - 26 179 USD

60 000 zł*
14 019 EUR
15 707 USD