2. Józef Jaroszyński - Stadnina na kresach

    Autor Nieokreślony
    - Portret Marii Leszczyńskiej, XVIII w.,

    Aleksander Świeszewski
    - Pejzaż alpejski, 1879,

Nr katalogowy: 2

Józef Jaroszyński (1835 - 1900)
Stadnina na kresach

olej, płótno / 44 x 72 cm
sygn. p.d.: J Jaroszyński

Estymacja:
35 000 - 45 000 zł
8 121 - 10 441 EUR
8 884 - 11 422 USD

35 000 zł*
8 121 EUR
8 884 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 17 MARCA 2020

17 marca 2020. godz. 19.00

28 lutego - 17 marca 2020 r.

TRANSMISJA LIVE