59. Teresa Rudowicz - Kompozycja z Polą Negri, 1971

    Władysław Hasior
    - Sztandar Strażnika Ostatniej Biedronki, 1990,

    Henryk Stażewski
    - Relief 20, 1969,

Proweniencja

Zakup z pracowni artyski

Nr katalogowy: 59

Teresa Rudowicz (1928 - 1994)
Kompozycja z Polą Negri, 1971

technika własna, płótno / 79 x 66 cm
na odwrocie nalepka z napisem: Teresa Rudowicz 1971/17

Estymacja:
25 000 - 35 000 zł ●
5 801 - 8 121 EUR
6 346 - 8 884 USD

29 000 zł
6 729 EUR
7 361 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 17 MARCA 2020

17 marca 2020. godz. 19.00

28 lutego - 17 marca 2020 r.

TRANSMISJA LIVE