40. Rajmund Ziemski - Pejzaż, 1955-68

    Aleksander Kobzdej
    - Szczelina wypełniona Nr. 10, 1970,

    Rajmund Ziemski
    - Pejzaż, 1963,

Proweniencja

Rempex, aukcja 15.10.2019, poz. 304

Nr katalogowy: 40

Rajmund Ziemski (1930 - 2005)
Pejzaż, 1955-68

olej, płotno / 120 x 80 cm
sygn. l.d.: RAJMUND ZIEMSKI 68 oraz na odwrocie: RAJMUND ZIEMSKI PEJZAŻ 55.68 120x 80

Estymacja:
55 000 - 65 000 zł ●
12 196 - 14 413 EUR
14 323 - 16 928 USD

48 000 zł
10 644 EUR
12 500 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 13 PAŹDZIERNIKA 2020

13 października godz. 19.00
Aukcja odbędzie się online.

23 września - 13 października 2020 r.
ul. Foksal 13/15
Warszawa

+48 22 629 46 87
+48 22 628 13 67