30. Wojciech Weiss - Kiki, Śpiący piesek, ok. 1937

    Alfons Karpiński
    - Róże,

    Wlastimil Hofman
    - Leda z łabędziem, 1928,

Proweniencja

Agra Art, 13.06.2010, poz. 96.

Rozkosz malowania. Wojciech Weiss 1875-1950. Wystawa dzieł artysty [katalog wystawy], red. Weiss-Nowina Konopka Z., Salon Antyków & Galeria Connaisseur, Kraków 2009, s. 41.

Nr katalogowy: 30

Wojciech Weiss (1875 - 1950)
Kiki, Śpiący piesek, ok. 1937

olej, płótno / 64 x 50 cm
sygn. l.d.: WW [inicjały wiązane] na odwrocie płótna p.g. stempel: 1047 WW [numer katalogu rodzinnego i faksymile inicjałów artysty]

Estymacja:
25 000 - 35 000 zł
5 593 - 7 830 EUR
6 632 - 9 284 USD

35 000 zł
7 830 EUR
9 284 USD