35. Henryk Kuna - Dwa akty, 1926

    Artysta Nieokreślony (Szkoła Zakopiańska)
    - Tańcząca para, lata 30 XX w.,

    Tamara Łempicka
    - Dziewczyna z mandoliną, 1929/1998,

Proweniencja

Paryż, kolekcja prywatna

Nr katalogowy: 35

Henryk Kuna (1879 - 1945)
Dwa akty, 1926

gwasz, papier / 41 x30 cm
sygn. p.d.: HKuna 1926

Estymacja:
40 000 - 50 000 zł
8 949 - 11 186 EUR
10 611 - 13 263 USD

40 000 zł
8 949 EUR
10 611 USD