104. Rafał Bujnowski - Kosmos, 2007
Proweniencja
Nr katalogowy: 104
Rafał Bujnowski (1974)
Kosmos, 2007
olej, płótno / 150 x 150 cm
sygn. na odwrocie: BUJNOWSKI / 2007
- Estymacja:
150 000 - 200 000 zł ●
33 483 - 44 643 EUR
40 432 - 53 909 USD
150 000 zł
33 483 EUR
40 432 USD