59. Eugeniusz Geppert - Kompozycja, 1965

    Hanna Kali-Weynerowska
    - Fernando, lata 50. XX w.,

    Henryk Stażewski
    - Relief nr 9, 1979,

Proweniencja

Polswiss Art., aukcja 12.03.2013, poz. 73
Warszawa, kolekcja Wojciecha Fibaka

Szczecin, Muzeum Narodowe w Szczecinie, Polski Paryż. Ecole de Paris. Kolekcja Wojciecha Fibaka, 12.1999-03.2000

Polski Paryż. Ecole de Paris. Kolekcja Wojciecha Fibaka [katalog wystawy], wyd. Muzeum Narodowe w Szczecinie, Szczecin 1999

Nr katalogowy: 59

Eugeniusz Geppert (1890 - 1979)
Kompozycja, 1965

olej, płótno / 88 x 116 cm
sygn. p.d.: Eugeniusz Geppert 1965
opisany na odwrocie ołówkiem: Kompozycja 1965

Estymacja:
20 000 - 25 000 zł ●
4 406 - 5 507 EUR
5 348 - 6 685 USD

19 000 zł
4 186 EUR
5 081 USD