39. Janina Reichert-Toth - Głowa kobiety
Proweniencja
Nr katalogowy: 39
Janina Reichert-Toth (1895 - 1986)
Głowa kobiety
brąz / wys. 37 cm
sygn. i opisany z tyłu: JANINA REICHERT 2/8
ed. 2/8
- Estymacja:
60 000 - 70 000 zł ●
12 766 - 14 894 EUR
13 101 - 15 284 USD
65 000 zł
13 830 EUR
14 193 USD
Aukcja Dzieł Sztuki 13 grudnia 2022
wtorek, 13 grudnia 2022, o godz. 19.00
25 listopada - 13 grudnia 2022 r.