82. Judyta Sobel - Pejzaż

    Witold Kaczanowski (Witold-K)
    - z cyklu Ludzie, 2018,

    Stefan Krygier
    - Mona Lisa z cyklu Symultanizm formy, 1988,

Nr katalogowy: 82

Judyta Sobel (1924 - 2012)
Pejzaż

olej, płótno / 61 x 76,5 cm
sygn. l. d.: J. SOBEL
na odwociu na ramie nalepka z James Cox Gallery at Woodstock oraz metka z Missouri Auction School z nr. poz. 54

Estymacja:
10 000 - 15 000 zł ●
2 128 - 3 192 EUR
2 184 - 3 276 USD

8 000 zł
1 703 EUR
1 747 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 13 grudnia 2022

wtorek, 13 grudnia 2022, o godz. 19.00

25 listopada - 13 grudnia 2022 r.