28. Alfons Karpiński - Kawiarnia paryska, 1911

    Stanisław Ignacy Witkiewicz Witkacy
    - Portret Heleny Szczepańskiej, 1936,

    Wojciech Weiss
    - Portret Felicji, ok. 1920,

Proweniencja

Agra-Art, aukcja 18.03.2012, poz. 6

Nr katalogowy: 28

Alfons Karpiński (1875 - 1961)
Kawiarnia paryska, 1911

akwarela, gwasz, tusz, tektura / 41 x 36 cm
sygn. i opisany l.d.: a.Karpiński / W Paryżu 1911

Estymacja:
60 000 - 80 000 zł
13 364 - 17 818 EUR
14 389 - 19 185 USD

65 000 zł
14 477 EUR
15 588 USD

Aukcji Dzieł Sztuki 6 czerwca 2023

wtorek, 6 czerwca 2023, o godz. 19.00

19 maja - 6 czerwca 2023