8. Ivo Nikić - Afro Finger

    Jolanta Strzelczyk
    - Tam jest pięknie, 2015

    Maurycy Gomulicki
    - Minimal Fetish, 2010

(ur. 1974 r.) w 2003 r. uzyskał dyplom na warszawskiej ASP w pracowni malarstwa prof. J. Modzelewskiego, aneks w pracowni Sztuki w Przestrzeni Publicznej zrealizował u prof. M. Duchowskiego. Współtworzy z Piotrem Kopikiem oraz Karolem Radziszewskim grupę szu szu - www.szuszu.art.pl - trwający od 2001 r. projekt artystyczny. Wystawy indywidualne prezentował m.in. w CSW Zamek Ujazdowski, Warszawa (2003, 2009), Galerii Studio, Warszawa (2010) i Galerii Senatorska (2010).

Nr katalogowy: 8

Ivo Nikić (1974)
Afro Finger, 2010 - 2013

olej, płótno / 120 x 120 cm
opisany na odwrocie: IVO NIKIĆ „AFRO FINGER” 2010-2013

Cena wywoławcza:
4 000

Estymacja:
6 000 - 8 000

XV Aukcja Sztuki Najnowszej

15 września, 2015 r. godz. 19.00