20. - Golden dance with lavereol

    Angelika Markul
    - z cyklu "Room of Silence", 2013

    Gossia Zielaskowska
    - Not in control, 2014

Nr katalogowy: 20

Golden dance with lavereol, 2008

akryl, płótno / 100 x 100 cm
sygn. na odwrocie: Robert Schaberl 2008, oraz opisany: ŻF Golden dance with Lavareol, 5-6 2008 (100x)

Cena wywoławcza:
12 000 PLN

Estymacja:
15 000 - 18 000 PLN

20 000 PLN

SANUS PER ARTEM
Aukcja Sztuki Najnowszej

11-16 kwietnia 2015 r.
Galeria Domu Aukcyjnego Polswiss Art, ul. Wiejska 20, Warszawa

18 kwietnia 2015 r., godz. 19.30
Bristol Art&SPA Sanatorium, ul. 1 Maja 1, Busko-Zdrój