21. Gossia Zielaskowska - Not in control

    Robert Schaberl
    - Golden dance with lavereol, 2008

    Anna Szprynger
    - Bez tytułu, 2015

Nr katalogowy: 21

Gossia Zielaskowska (1983)
Not in control, 2014

olej, płótno / 100 x 100 cm
opisany na odwrocie: 2014 „NOT IN CONTROL” 100 x 100 cm Gossia Zielaskowska

Cena wywoławcza:
2 000 PLN

Estymacja:
3 000 - 4 000 PLN

4 700 PLN

SANUS PER ARTEM
Aukcja Sztuki Najnowszej

11-16 kwietnia 2015 r.
Galeria Domu Aukcyjnego Polswiss Art, ul. Wiejska 20, Warszawa

18 kwietnia 2015 r., godz. 19.30
Bristol Art&SPA Sanatorium, ul. 1 Maja 1, Busko-Zdrój