25. - Według "Ogrodu ziemskich rozkoszy" Boscha

    Artur Przebindowski
    - Z cyklu "Znaki", 2013

    Jacek Markunas
    - Dyptyk, 2003

Nr katalogowy: 25

Według "Ogrodu ziemskich rozkoszy" Boscha, 2008

olej, płótno / 157 x 136 cm
opisany u dołu: After „Garden of delights” (c.1500) of Hieronimus Bosh S. MŁODOŻENIEC (PAINTED CIRCA 2008)

Cena wywoławcza:
7 000 PLN

Estymacja:
8 000 - 12 000 PLN

8 500 PLN

SANUS PER ARTEM
Aukcja Sztuki Najnowszej

11-16 kwietnia 2015 r.
Galeria Domu Aukcyjnego Polswiss Art, ul. Wiejska 20, Warszawa

18 kwietnia 2015 r., godz. 19.30
Bristol Art&SPA Sanatorium, ul. 1 Maja 1, Busko-Zdrój