32. Jan Cybis - Suffczyn, 1946 r.

    Jan Stanisławski
    - Zboże,

    Artysta Nieokreślony 3
    - Uliczka,

sygn.l.d.: Jan Cybis 1946/Suff czyn REPRODUKOWANY: Jan Cybis 1897-1972. Retrospektywa grudzień 1997- luty 1998, Galeria Sztuki Współczesnej Zachęta, Warszawa 1997, str. 166.

Nr katalogowy: 32

Jan Cybis (1897 - 1972)
Suffczyn, 1946 r.

akwarela, ołówek papier / 31 x 37 cm

Cena wywoławcza:
10 000 zł
2 387 EUR
2 986 USD

Estymacja:
12 000 - 14 000 zł
2 864 - 3 342 EUR
3 583 - 4 180 USD