2. Ludwik Klimek - Akt

    Jakub Zucker
    - Toaleta,

    Rajmund Kanelba
    - Dziewczynka,

sygn. p.d.: Klimek

Nr katalogowy: 2

Ludwik Klimek (1912 - 1992)
Akt

olej, płótno / 63x52 cm

Cena wywoławcza:
6 500 zł
1 552 EUR
1 941 USD

Estymacja:
8 000 - 10 000 zł
1 910 - 2 387 EUR
2 389 - 2 986 USD

8 000 zł
1 910 EUR
2 389 USD