30. Fryderyk Pautsch - Św. Sebastian, 1927 r.

    Herman Kern
    - Degustujący tokaj,

    Jan Stanisławski
    - Zboże,

sygn. l.d.: F. Pautsch/ 1927

Nr katalogowy: 30

Fryderyk Pautsch (1877 - 1950)
Św. Sebastian, 1927 r.

olej, płótno / 110x70 cm

Cena wywoławcza:
25 000 zł
5 967 EUR
7 463 USD

Estymacja:
30 000 - 40 000 zł
7 160 - 9 547 EUR
8 956 - 11 941 USD