5. Adam Setkowicz - Scena z dziećmi

    Rajmund Kanelba
    - Chłopiec z harmonią,

    Antoni Trzeszczkowski
    - Bij bolszewika! Epizod z Bitwy Warszawskiej 1920 r., lata 30-te XXw.,

sygn.: A Setkowicz

Nr katalogowy: 5

Adam Setkowicz (1875 - 1945)
Scena z dziećmi

olej, płótno / 47x58 cm

Cena wywoławcza:
7 000 zł
1 671 EUR
2 090 USD

Estymacja:
8 000 - 9 000 zł
1 910 - 2 148 EUR
2 389 - 2 687 USD