6. Antoni Trzeszczkowski - Bij bolszewika! Epizod z Bitwy Warszawskiej 1920 r., lata 30-te XXw.

    Adam Setkowicz
    - Scena z dziećmi,

    Jerzy Kossak
    - Polowanie, 1939 r.,

sygn. p.d.: Trzeszczkowski Najprawdopodobniej scena ukazuje szarżę 1 Pułku Szwoleżerów Józefa Piłsudskiego na oddziały bolszewików (tzw. Bitwa Arcelińska, 17 sierpień 1920 r.)

Nr katalogowy: 6

Antoni Trzeszczkowski (1902 - 1977)
Bij bolszewika! Epizod z Bitwy Warszawskiej 1920 r., lata 30-te XXw.

olej, sklejka / 48x68 cm

Cena wywoławcza:
8 000 zł
1 910 EUR
2 389 USD

Estymacja:
9 000 - 11 000 zł
2 148 - 2 626 EUR
2 687 - 3 284 USD