18. Wincenty Wodzinowski - Kuszenie (Zaloty)

    Jacek Malczewski
    - Studium postaci,

    Zofia Stankiewicz
    - Przed burzą, ok. 1889 r.,

sygn. p.d.: W.Wodzinowski

Nr katalogowy: 18

Wincenty Wodzinowski (1866 - 1940)
Kuszenie (Zaloty)

olej, płótno / 50x70 cm

Cena wywoławcza:
8 000 zł
1 910 EUR
2 389 USD

Estymacja:
10 000 - 12 000 zł
2 387 - 2 864 EUR
2 986 - 3 583 USD