32. Magda Renata - Letni poranek, 2014

    Marcin Painta
    - Europa Europa 21, 2012,

    Martyna Karch
    - Lew, 2012,

sygn. l.d.: Renata Magda, opisany na odwrocie: "Letni poranek" Renata Magda, 2014 rok, pieczęć autorska

(ur. 1980 r.) kształciła się na Uniwersytecie Ludowym, gdzie pod kierownictwem mgr A. Kijowskiego uzyskała dyplom z malarstwa i tkaniny artystycznej. W latach 2002-2006 studiowała na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Ukończyła specjalizację Malarstwo w pracowniach prof. St. Białogłowicza i prof. T. Boruty. Od 2012 r. studiuje na ASP w Krakowie, na Wydziale Malarstwa pod kierunkiem prof. A. Bednarczyka. Uczestniczka wystaw: Uniwersytet Ludowy, Pałacu Ostaszewskich, Rzeszów (2009-2002); Uniwersytet Rzeszowski, Rzeszów (2002-2006); Stary Browar, Poznaniu (2013).

Nr katalogowy: 32

Magda Renata
Letni poranek, 2014

akryl, płótno / 100x80 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

1 100 zł
263 EUR
340 USD