5. Tadeusz Świniarski - bez tytułu, 2009

    Viola Tycz
    - MGI, 2014,

    Rafał Bojdys
    - Muzyka to cały mój świat, 2014,

sygn. p.d.: T. Świniarski 2009, opisany na odwrocie: TADEUSZ ŚWINIARSKI 2009

(ur. 1961 r.) w latach 1983-89 studiował malarstwo w ASP we Wrocławiu. W 1989 r. uzyskał dyplom w pracownia malarstwa prof. K. Jarodzkiego. W latach 1989-95 studia malarstwa na w Monachium, gdzie uzyskał dyplom w pracowni prof. G. Winnera. Autor wystaw indywidualnych: Industriemesse, Hannover, Niemcy (1995); Neue Werke, Europa Galerie, Hannover (1996); Cebit Home, Hannover (1996); Grosse Winterausstellung, Europa Galerie, Hannover (1996); Europa Galerie, Hannover (1997); Wizje i pejzaże, Art Studio, Monachium (1999); Buergerhaus Eching , Niemcy (2001); Europa Galerie, Monachium (2001); Neue Werke, INTERIM, Monachium (2002); Galeria na Solnym, Wrocław (2008); Pomiędzy figuracją a abstrakcją, Obornicki Ośrodek Kultury, Oborniki Śląskie (2011); Malarstwo i rzeźba, Galeria na Solnym, Wrocław (2013). Brał udział w licznych wystawach zbiorowych m.in.: Ekspresja lat 80., Sopot (1987); Droga i Prawda, Wrocław (1987); Co słychać?, Warszawa (1989); Shop Art, Monachium, Niemcy (1994); Gisera Walteri Tadeusz, Europa Galerie, Hannover, Niemcy (1995); City Shop Art, Frankfurt, Niemcy (1996); Tadeusz i Karel Fron, Leer, Niemcy (1996); Kunst am Arbeitsplatz, Europa Galerie , Hannover , Niemcy (1996); Tadeusz, Karel Fron, Klug, Hannover Messe (1997); Tadeusz I Karel Fron, Europa Galerie, Hannover (1998); Galeria Joanna Hoft, Maastricht, Holandia (2000); Atelier d”Artista, Gambassi Terme, Włochy (2001); Oblicza ekspresji, Galeria na Solnym, Wrocław (2004); Moderne Kunst, Neumeister Auktionshaus , Monachium (2007).

Nr katalogowy: 5

Tadeusz Świniarski (1961)
bez tytułu, 2009

olej, płótno, / 155x130 cm

Cena wywoławcza:
1 000 zł
242 EUR

3 000 zł
725 EUR
987 USD