68. Paweł Zapendowski - Juliette Binoche-Chocolat-with tenderness, 2014

    Marta Kochanek-Zbroja
    - Hurra !, 2010,

    Wanda Juścińska
    - Deszczowy dzień, 2000,

sygn. p.d. ZAPENDO, opisany na odwrocie: Paweł Zapendowski-Paris-avril 2014 oraz Juliette Binoche-Chocolat-with tenderness

Nr katalogowy: 68

Paweł Zapendowski (1962)
Juliette Binoche-Chocolat-with tenderness, 2014

olej, płótno, / 2x61x61 cm (dyptyk)

Cena wywoławcza:
1 000 zł
242 EUR

1 500 zł
363 EUR
494 USD