4. Tadeusz Ajdukiewicz - Konny portret Cesarza Franciszka Józefa I

    Ludwik Gędłek
    - Przeprawa Kozaków,

    Antoni Kozakiewicz
    - Targ w miasteczku galicyjskim, 1922

Proweniencja

Nr katalogowy: 4

Tadeusz Ajdukiewicz (1852 - 1916)
Konny portret Cesarza Franciszka Józefa I

olej, deska / 60,5 x 50 cm
sygn. p.d.: Tadeusz Ajdukiewicz

Estymacja:
80 000 - 100 000 zł
18 476 - 23 095 EUR
20 888 - 26 110 USD

70 000 zł*
16 167 EUR
18 277 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 12 MARCA 2019

12 marca 2019 r. godz. 19.00

+48 (22) 628 13 67