26. Henryk Hayden - Martwa natura z kwiatami, lata 30. XX w.

    Rafał Malczewski
    - Pejzaż górski,

    Zygmunt Menkes
    - Kwiaty w wazonie,

Nr katalogowy: 26

Henryk Hayden (1883 - 1970)
Martwa natura z kwiatami, lata 30. XX w.

olej, płótno / 55 x 46 cm
sygn. p.d.: Hayden

Estymacja:
28 000 - 35 000 zł ●
6 543 - 8 178 EUR
7 330 - 9 163 USD