57. Eugeniusz Geppert - Martwa natura z brązowym jeźdźcem, 1962

    Kazimierz Mikulski
    - Przed odlotem, 1989,

    - Czarny akt w oknie, 1987,

Proweniencja

Wrocław, kolekcja prywatna Bruun Rasmussen, aukcja 26.03.2019, poz. 1913/515.

Warszawa, ZPAP-CBWA, Zachęta, Eugeniusz Geppert. Malarstwo, maj 1964. Wrocław, Muzeum Śląskie, Wystawa ziem nadodrzańskich, 1963.

LITERATURA
Eugeniusz Geppert. Malarstwo [katalog wystawy], wyd. ZPAP-CBWA Zachęta, Warszawa 1964, poz. 29.

Nr katalogowy: 57

Eugeniusz Geppert (1890 - 1979)
Martwa natura z brązowym jeźdźcem, 1962

olej, płótno / 82 x 116 cm
sygn. p.d.: Eugeniusz Geppert 1962, na odwrocie nalepki dwie papierowe nalepki wystawowe, na blejtramie p.g. ołówkiem napis D No 1 oraz na górnej listwie D 511/64 UBBB DSK

Estymacja:
35 000 - 40 000 zł ●
8 178 - 9 346 EUR
9 163 - 10 472 USD