79. Jan Dobkowski - Miłość, 1972

    Jan Dobkowski
    - Pragnę, 1970-72,

    Jan Tarasin
    - Ciąg przedmiotów, 1989,

Proweniencja

Warszawa, kolekcja prywatna Agra-Art, aukcja 16.11.2003, poz. 94

Nr katalogowy: 79

Jan Dobkowski (1942)
Miłość, 1972

olej, płótno / 199 x 147 cm
sygn. na odwrocie: JAN DOBKOWSKI (DOBSON) "MIŁOŚĆ" 1970 R, obok po prawej adres artysty

Estymacja:
45 000 - 60 000 zł ●
10 515 - 14 019 EUR
11 781 - 15 707 USD

52 000 zł
12 150 EUR
13 613 USD