13. Kazimierz Sichulski - Rybak z Podola, 1930

    Wlastimil Hofman
    - Zadumana dziewczyna, 1923,

    Leon Wyczółkowski
    - Portret Erazma Barącza, 1909,

Proweniencja

Warszawa, kolekcja prywatna Polswiss Art, aukcja 14.12.2008

Nr katalogowy: 13

Kazimierz Sichulski (1879 - 1942)
Rybak z Podola, 1930

olej, płótno / 111 x 101 cm
sygn. p.d.: Sichulski 1930, na blejtramie autorski opis: Akad. Sztuk Pięk. Kraków prof. Sichulski 1930 Kraków "Rybak" cena: 2000 zł, na odwrocie nalepki wystawowe Salonu Dzieł Sztuki Kazimierza Wojciechowskiego, TPSP w Krakowie oraz Carnegie Institute w Pittsburghu (USA)

Estymacja:
40 000 - 50 000 zł
9 217 - 11 521 EUR
10 179 - 12 723 USD

45 000 zł
10 369 EUR
11 451 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 8 października 2019

8 października 2019 r. godz. 19.00

20 września - 8 października 2019 r.