17. Olga Boznańska - Czerwone kwiaty w wazonie

    Xawery Dunikowski
    - Półpostać kobiety, ok. 1916-1920,

    Tadeusz Styka
    - Portret młodej blondynki,

Nr katalogowy: 17

Olga Boznańska (1865 - 1940)
Czerwone kwiaty w wazonie

olej, tektura / 31 x 25,5 cm
sygn. l.d.: Boznańska

Estymacja:
80 000 - 120 000 zł
18 434 - 27 650 EUR
20 357 - 30 535 USD

135 000 zł
31 106 EUR
34 352 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 8 października 2019

8 października 2019 r. godz. 19.00

20 września - 8 października 2019 r.