14. Zygmunt Rozwadowski - Wóz konny, 1923

    Józef Brandt
    - Lisowczyk z luzakiem, 1885-1890,

    Erno Erb
    - Targ na przedmieściach Lwowa,

Nr katalogowy: 14

Zygmunt Rozwadowski (1870 - 1950)
Wóz konny, 1923

olej, płótno / 52 x 82 cm
sygn. l. d.: Z. Rozwadowski 1923

Estymacja:
18 000 - 25 000 zł
4 196 - 5 828 EUR
4 652 - 6 460 USD