85. Edward Dwurnik - Stargard Szczeciński, 1990

    - Cykl IX - Podróże: Sierpc, 1967,

    - Zamek od strony Wisły, 2016,

Nr katalogowy: 85

Edward Dwurnik (1943)
Stargard Szczeciński, 1990

olej, płótno / 100 x 73 cm
sygn.p.d: STARGARD SZCZ 1990 E.DWURNIK, opisany na odwrocie: 1990 / E.DWURNIK / STARGARD WIĘZIENIE PGR / NR: IX.426 - 1404 oraz dedykacja: Fajna pamiątka z Polski dla Krzysztofa Niezgody od Mariusza Świtalskiego na okoliczność 50 urodzin - Sowiniec 2007

Estymacja:
35 000 - 45 000 zł ●
8 159 - 10 490 EUR
9 044 - 11 628 USD