86. Edward Dwurnik - Zamek od strony Wisły, 2016

    - Stargard Szczeciński, 1990,

    - Krakowska nuda, 1991,

Nr katalogowy: 86

Edward Dwurnik (1943)
Zamek od strony Wisły, 2016

olej, płótno / 65 x 81 cm
sygn. p.d.2016/Edwurnik, opisany na odwrocie: 2016 E.DWURNIK "ZAMEK OD STRONY WISŁY" NR:XI-833-56115, na odwrocie autorski certyfikat

Estymacja:
30 000 - 40 000 zł ●
6 994 - 9 325 EUR
7 752 - 10 336 USD