42. Joachim Weingart - Martwa natura

    Jan Szancenbach
    - Martwa natura,

    Marc Sterling
    - Klatka, ok. 1950,

Nr katalogowy: 42

Joachim Weingart (1895 - 1942)
Martwa natura

olej, płótno / 65 x 46 cm
sygn. p.g.: Weingart

Estymacja:
15 000 - 20 000 zł
3 481 - 4 641 EUR
3 808 - 5 077 USD

14 000 zł*
3 249 EUR
3 554 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 17 MARCA 2020

17 marca 2020. godz. 19.00

28 lutego - 17 marca 2020 r.

TRANSMISJA LIVE