19. Tadeusz Styka - Portret blondynki

    Stanisław Ignacy Witkiewicz Witkacy
    - Portret Janiny Turowskiej-Leszczyńskiej, 1932,

    Wojciech Weiss
    - Dziewczyna na plaży,

Proweniencja

Agra Art, aukcja 06.12.1998, poz. 434

Nr katalogowy: 19

Tadeusz Styka (1889 - 1954)
Portret blondynki

olej, deska / 61 x 48 cm
sygn. l.d.: TADE. STYKA

Estymacja:
20 000 - 25 000 zł ● *
4 505 - 5 631 EUR
4 951 - 6 189 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 2 CZERWCA 2020

2 czerwca 2020. godz. 19.00

15 maja - 2 czerwca 2020 r.