20. Wojciech Weiss - Dziewczyna na plaży

    Tadeusz Styka
    - Portret blondynki,

    Tadeusz Makowski
    - Makowski i model, 1931 ("Autoportret przy sztaludze"),

Nr katalogowy: 20

Wojciech Weiss (1875 - 1950)
Dziewczyna na plaży

olej, płótno / 65 x 50,5 cm
sygn. l.d.: W Weis

Estymacja:
30 000 - 40 000 zł ●
6 757 - 9 010 EUR
7 426 - 9 901 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 2 CZERWCA 2020

2 czerwca 2020. godz. 19.00

15 maja - 2 czerwca 2020 r.