33. Mojżesz Kisling - Brunetka

    Mojżesz Kisling
    - Marseille, 1950,

    Tamara Łempicka
    - Autoportret w zielonym Bugatti, 1932/1994,

Nr katalogowy: 33

Mojżesz Kisling (1891 - 1953)
Brunetka

litografia barwna, papier / 56 x 40 cm w świetle oprawy
sygn. na kamieniu p.g.: Kisling opisany l.d.: 85/150 oraz p.d. sucha pieczęć Atelier Kisling podpisana przez Jeana Kislinga

Estymacja:
2 000 - 3 000 zł ●
451 - 676 EUR
496 - 743 USD

3 300 zł
744 EUR
817 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 2 CZERWCA 2020

2 czerwca 2020. godz. 19.00

15 maja - 2 czerwca 2020 r.