65. Jan Dobkowski - Świat IV, 1982

    Jan Dobkowski
    - Świat III, 1982 ,

    Teresa Pągowska
    - Ptaki, 1986,

Proweniencja

Nr katalogowy: 65

Jan Dobkowski (1942)
Świat IV, 1982

akryl, płótno / 148 x 98 cm
sygn. na odwrocie: Jan Dobkowski Świat IV 1982 148x98 Acryl

Estymacja:
30 000 - 40 000 zł ●
6 757 - 9 010 EUR
7 426 - 9 901 USD

32 000 zł
7 208 EUR
7 921 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 2 CZERWCA 2020

2 czerwca 2020. godz. 19.00

15 maja - 2 czerwca 2020 r.