88. Tomasz Sętowski - Spektakl, 1992

    - Przestrzeń logiczna obrazu Ę, 2016,

    Franciszek Starowieyski
    - Paskudztwo świata po upadku antyku, 2008,

Proweniencja

Nr katalogowy: 88

Tomasz Sętowski (1961)
Spektakl, 1992

olej, płótno / 100 x 100 cm
sygn. l.d.: T.SĘTOWSKI 99

Estymacja:
25 000 - 30 000 zł ●
5 631 - 6 757 EUR
6 189 - 7 426 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 2 CZERWCA 2020

2 czerwca 2020. godz. 19.00

15 maja - 2 czerwca 2020 r.