90. Władysław Jackiewicz - Bez tytułu

    Franciszek Starowieyski
    - Paskudztwo świata po upadku antyku, 2008,

    Andrzej Nowacki
    - 08.05.17, 2017,

Nr katalogowy: 90

Władysław Jackiewicz (1924 - 2016)
Bez tytułu

olej, płótno / 146 x 114 cm
sygn. p.d.: Jackiewicz

Estymacja:
16 000 - 20 000 zł ●
3 604 - 4 505 EUR
3 961 - 4 951 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 2 CZERWCA 2020

2 czerwca 2020. godz. 19.00

15 maja - 2 czerwca 2020 r.