42. Rajmund Kanelba - Portret żony, 1931

    Roman Kramsztyk
    - Portret Janiny Karleńskiej,

    Tadeusz Makowski
    - Pięcioro dzieci z psem,

Proweniencja

USA, kolekcja prywatna
Staten Island, kolekcja syna artysty Georga Kanelby

Nr katalogowy: 42

Rajmund Kanelba (1897 - 1960)
Portret żony, 1931

olej, płótno / 132 x 96 cm
sygn. Kanelba 1931

Estymacja:
150 000 - 180 000 zł ●
33 558 - 40 269 EUR
39 788 - 47 746 USD