54. Zbigniew Makowski - Nox ruit et fuscis tellurem amplectitur alis, 1975

    Marc Chagall
    - Brązowy Koń, 1952,

    Eugeniusz Geppert
    - Czerwona szarfa, 1975,

Nr katalogowy: 54

Zbigniew Makowski (1930 - 2019)
Nox ruit et fuscis tellurem amplectitur alis, 1975

akwarela, gwasz, papier / 28 x 38 cm
sygn. na górze : Zbigniew Makowski fuit hic 1975

Estymacja:
6 000 - 8 000 zł ●
1 343 - 1 790 EUR
1 592 - 2 123 USD