72. Richard Anuszkiewicz - Red to Blue Portal, 1977

    Wojciech Fangor
    - M53, 1968,

    Halina Wrzeszczyńska
    - Konfiguracja dwupunktowa peryferyczna, 1973,

Proweniencja

USA, Shannon, aukcja 23.01.2020, poz. 58.

Nr katalogowy: 72

Richard Anuszkiewicz (1930)
Red to Blue Portal, 1977

akryl, szablon/płyta / 212 x 122 cm
sygn. p.d.: ANUSZKIEWICZ 11/50 1977, na odwrocie pieczęć z monogramem autorskim, pieczęć: ©RICHARD ANUSZKIEWICZ – 1977 z numerem 20 oraz nalepka z domu aukcyjnego Shannons

Estymacja:
40 000 - 45 000 zł ●
8 949 - 10 068 EUR
10 611 - 11 937 USD